10348.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 68x83 cm.