10541.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
Jelzés nélkül: Emberek a folyónál. Színezett rézkarc, papír, körbevágva, kartonra kasírozva. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 28x38 cm