10441.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,73 EUR, 13,71 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm