10403.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Jelzés nélkül: I. Miklós orosz cár. Olaj vászon. Apróbb horpadás a vásznon. Sérült keretben. 81x107cm