10540.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Jelzés nélkül: Őszi táj. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38,5 cm