10438.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista formák (kétoldalas mű). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. 21×34,5 cm