10437.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista lények. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 34,5x21 cm