10528.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31×38,5 cm