10416.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Vízparti város. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben, 29x35,5 cm