10415.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepe v. második fele: Hegyvidéki táj. Olaj, falemez, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 26,5x41,5 cm