10361.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
47,75 EUR, 51,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kirchsee von Benedikt. Olaj, vászon, kopott, sérült fakeretben. 40x50cm XX. század közepe, Müncheni iskola. A Kirchsee egy felső-bajorországi tó, amely a Kloster Reutberg kolostor és sörfőzde közelében található a Sachsenkam községben, Münchentől mintegy 30 km-re délre.