10404.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kortárs, vedd észre!. Olaj, farost. Jelzett, sarkán sérült. 40x60 cm