10526.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Levélre várva. Színezett rézkarc, papír. Paszpartuban, üvegezett keretben, 23x17,5 cm