10527. 422. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Női aktok. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott, üvegezett fa keretben, 31x23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras