10439.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír. 38X24,5 cm. Üvegezett fakeretben.