10362.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
47,75 EUR, 51,43 USD
Orbán jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, kopott keretben. 45x60cm