10497.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm