10633.
422. Gelaufene Fernauktion
Stich
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: A tizenhárom aradi vértanu. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony Laszlo 900. Kiadja: Székely Aladár könyv- és képkiadó, Bp. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 67x54 cm