Antik Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2683129
11531
422
3800
Antique
Gyertyatartó réz puttó műkő alapon 21 cm 2680744
11532
422
Antique
Ólomkristály váza ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 12 cm 2682845
11533
422
Antique
Kínáló. Bécsi alpakka, jelzett, üveg betét nélkül. d: 22 cm 2680733
11534
422
Antique
Ólomkristály hamutál ezüst(Ag) peremmel, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 2684866
11536
422
Antique
László Géza: Női arckép. Intarzia, fa. Jelzett. 29x19 cm
2641164
11537
422
Antique
2 db régi bronz gyertyatartó, egyik sétáló, m: 11 és 20 cm 2630239
11538
422
Antique
Ezüstözött cukordoboz és kávés kanna, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 cm, m: 15 cm
2651191
11539
422
Antique
Nagyméretű fém kancsó, kopásnyomokkal, m: 21 cm 2651180
11540
422
Antique
3 db-os fém kávés készlet, kopásnyomokkal
2684222
11541
422
Antique
Tevan Margit (1901-1978: Ökörhajtók, fém doboz, jelzett, kopott, 14×10×2,5 cm 2684210
11542
422
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figurális díszítéssel, jelzés nélkül, kopott, 15x9x2,5 cm
2652241
11543
422
5500
Antique
Jáde szipka, hibátlan, h: 9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF