1927 dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Szerk.: - -. Bp., 1927, Győző Andor. Egészvászon-kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
cca 1928 Mit vesztett a magyar színészet Trianon által? Rajzolta: Abonyi Zoltán. Az adatokat Erődi Jenő állította össze. A térkép B. Kovács Andor osztályvezető terve alapján készült. Magyar, német, angol, francia, és olasz nyelven. Bp., Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézet Propaganda Osztálya, (Thália-ny.), Szép állapotban. Hajtva. 73x105 cm
Magyar Béla: Magyarország grafikai látképe. Bp., 1991, Cartographia. Magyarország térképe, a főbb nevezetességek és turisztikai látványosságok kiemelt, rajzos feltüntetésével, magyar, angol, német, olasz és holland nyelvű magyarázatokkal, 82×118 cm Üvegezett keretben
cca 1930 Csonka-Magyarország áttekintő térképe. 1 : 750.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Hajtva, sérülésekkel, kézzel berajzolt útvonallal (Békéscsaba-Zalaegerszeg), szélén ceruzás feljegyzésekkel, 85x57 cm
1929 Az autóbuszüzem, a közlekedési ügyosztály és az üzem felügyeletére kiküldött albizottság vonalhálózati térképe. Budapest és környéke közlekedési térképe 86x100 cm