Landkarten Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2650144
13491
422
Maps
1988 2 db Telekkönyvi térkép, Sátoraljaújhely, egymással érintkező, 60x85 cm
2649962
13492
422
Maps
cca 1900 Übersichtskarte des gesemmten Königl. und Gewerksch Grubenbaues Telkibánya in Oberungarn, Telkibánya térképe, 96x64 cm
2647664
13493
422
Maps
1988 Magyarország építőipari homok prognózis térképe, Magyar Földtani Intézet, 76×112 cm
2647657
13494
422
Maps
1986 Magyarország mérnökgeológiai térképe, Magyar Földtani Intézet, 70×106 cm 2563073
13495
422
Maps
1990 A budapesti Farkasréti temető térképe, cca. 1 : 2500, Bp., Budapesti Városvédő Egyesület, 58x42
2683404
13496
422
Maps
5 db Duna vizisport térkép: 5,7,8,12,12. Budapest-Paks (2x), Gönyü-Oroszvár-Wien; Esztergom-Győr, Budapest-Vác. cca 1930 Mind jó állapotban 2684598
13497
422
3400
Maps
cca 1920 Magyarország új határai térkép, szakadással, 65×85 cm 2684603
13498
422
Maps
1883 Átnézeti térkép gróf Széchenyi Béla kelet-ázsiai utazásához, kiadja: Bécs, Cs. és Kir. Földrajzi Intézet, ragasztott, 51×72 cm 2679740
13499
422
Maps
cca 1970 5 db megyei közúti térkép: Csongrád, Zala, Vas, Veszprém, Nógrád 40x30 cm 2682060
13500
422
Maps
cca 1920-1930 Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével. Terv.: Kogutowicz Károly. 1 : 1.500.000. (Révai Nagy Lexikona "Magyarország" cikkéhez). Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Aranyozott, üvegezett keretben, 71x58 cm 2683582
13501
422
Maps
cca 1880 Der Deutsch-Französische Krieg 1870-1871. Redigirt from Generalstabe. Karten I-II., IV-V. Berlin, E. S. Mittler & Sohn, 24 t. + 26 t. Térkép-mellékletek, a hozzá tartozó kötetek nélkül. Kiadói aranyzozott gerincű, dombornyomott egészvászon mappákban, az egyik sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF