Werbungen Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2633021
13168
422
Advertisement
cca 1880 6 db különféle árut reklámozó képes és litho gyűjtő kártya / Commercial goods litho cards 2633077
13169
422
Advertisement
cca 1880 11 db különféle reklám kártya és belépőjegy / 11 commercial advertising cards
2633064
13170
422
Advertisement
cca 1880 5 db különféle kalapárust reklámozó képes gyűjtő kártya / Hat maker goods litho cards
2633006
13171
422
Advertisement
cca 1880 6 db különféle árut reklámozó litho gyűjtő kártya / Commercial goods itho cards 2633086
13172
422
Advertisement
cca 1880 3 db belga és párizsi reklám füzet: ékt divatáruház képekkel, egy biztosító társaság / Belgian and French advertising booklets 2 fashion, one insurance company 2633058
13173
422
Advertisement
cca 1880 6 db különféle árut reklámozó képes és litho gyűjtő kártya / Commercial goods litho cards 2679113
13174
422
Advertisement
Thomé csokoládé kétoldalas reklámterv, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Foltos. d: 8,5 cm 2679470
13175
422
Advertisement
Legjobb rum art deco italcímke terv, 1930 körül. Akvarell, tus, karton. Jelzsé nélkül. 12,5x9,5 cm 2679534
13176
422
Advertisement
Liz Hintőpor. Art deco reklám vagy csomagolásterv, 1925-30 körül. Tempera, tus, ceruza, karton. Jelzés nélkül. Foltos. 10x14,5 cm. 2679426
13177
422
Advertisement
cca 1935-1940 Dreher Hegyi Forrás cukorka, használatlan papírtasak 2679142
13178
422
Advertisement
Floris Byron, art deco csokoládé termékcsomagolás terv, 1925-30 körül. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Galambos Margit terve, jelzett a hártyapapíron. Foltos. 5,5x9,5 cm 2680813
13179
422
Advertisement
12 db nőket ábrázoló / erotikus kártyanaptár Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF