31451.
422. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
1 000 HUF
19
Amerikai Egyesült Államok 1999. 100$ "Federal Reserve Note" aranyozott bankjegy replika, üvegezett keretben, tanúsítvánnyal T:I USA 1999. 100 Dollars "Federal Reserve Note" gold plated banknote replica" in glass frame with certificate C:UNC