31560.
422. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás