2 000 HUF
2000. 2000Ft "Millennium" díszcsomagolás nélkül, laminálva, többször hajtott, bal és jobb alsó sarkán sérült, de alacsony sorszámú bankjegy "MM 0000319" + 2000. 2000Ft "Millennium" aranyozott bankjegy replika T:III,I