31204.
422. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
24 000 HUF
63,66 EUR, 68,57 USD
2000. "Az Államalapítás 1000 Éves Évfordulója Emlékére" 3db klf jelzett Ag emlékérem: "Géza Nagyfejedelem + Szent István és Gizella + Szent László" emlékérem szett eredeti, sérült dísztokban (3x~31,20g/0.925/42,5mm) T:1-,2 patina