11314. 422. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
4 db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras