Zsolnay eozin mázas kacsa, jelzett, szélén igényesen restaurált, m: 14... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-eozin-mazas-kacsa-jelzett-szelen-igenyesen-restauralt-m-14-cm~II2217795
2217795
11205
422
Beschreibung: Zsolnay eozin mázas kacsa, jelzett, szélén igényesen restaurált, m: 14 cm
: kozár_edit