17493.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával, Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 268+(4) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, fakó gerinccel.