16887.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
D. Redig de Campos: Cappella Sistina. Novara, 1959, Istituto Geografico de Agostini. Gazdag egészoldalas képanyaggal. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.