16636.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
Klasszikus képtár. Renaissance mesterek. Bp., 1928, Győző Andor. 23 db színes műlap kísérőszöveggel (hiányos). Kiadói kopott, foltos vászonkötésű mappában. + 15 db vegyes (jelzett, jelzés nélküli) festmény és grafika, vegyes állapotban, 18x12 cm és 43x30 cm között