16784.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Tabéry Géza: Két kor küszöbén. Önéletírások. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Robotos Imre. Bukarest, 1970., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány, benne jegyzetekkel papírlapokon.