15107.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Andrew Lees - Lynn Hollen Lees (szerk.): A Modern Metropolisz. Nyugat-európai és amerikai értelmezések, tervek és városfejlesztések századunkban. Budapesti Negyed II. évf. 4. sz. Bp., 1994, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban