15144.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Magyar városok. Szerk.: Szendy Károly. Bp., 1941, A Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala (Városi és vármegyei szociográfiák 14.). Díszes aranyozott vászonkötésben, erősen sérült. széteső állapotban