Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2648495
10526
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász puskával.. Olaj, farost.. Dekoratív fakeretben. 45,5x64 cm 2553481
10527
423
Olvashatatlan jelzéssel: Akt I. Hidegtű, papír. 22×16 cm
2553610
10528
423
Olvashatatlan jelzéssel, XX: sz. második felében működött magyar képzőművész alkotása: Portré. Tus, papír. Jelzés nélkül. 29x20,5 cm
2553292
10529
423
900
Olvashatatlan jelzéssel: Jégtáncos (olvashatatlan címmel). Akvatinta, papír, jelzett, számozott: II/III, 15,5×9 cm
2553187
10530
423
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szökőkút és táj. Akvarell, papír. 29,5x41,5 és 41,5x29,5 cm.
2553739
10531
423
Olvashatatlan jelzéssel: Illusztráció, Örkény István: Az autóvezető c, munkájához. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. 13,5×19,5 cm
2630353
10532
423
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Szén, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 60×42 cm
2674036
10533
423
Olvashatatlan jelzéssel: Alföldi tanya. Vegyes technika, farost. Fakeretben, 20x33 cm 2658584
10534
423
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 15,5×19,5 cm
2581226
10535
423
Olvashatatlan jelzéssel, feltételezhetően délszláv festő: Férfi portré. Vegyes technika, karton. Jelzett. Kissé sérült. 70×51 cm
2619681
10536
423
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben, 32x45cm 2629848
10537
423
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent): Horgász. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 40x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF