Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2691068
10550
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Balatonkenesei részlet. Kréta, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 16×22,5 cm
2691079
10551
423
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlás. Akvarell, ceruza, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm
2691987
10552
423
Olvashatatlan jelzéssel: Párizsi részlet. Olaj, karton. 22,5x17 cm. Üvegezett fakeretben.
2691992
10553
423
Olvashatatlan jelzéssel: Párizsi részlet az Eiffel-toronnyal. Olaj, karton. 22,5x28 cm. Üvegezett fakeretben. 2691997
10554
423
Olvashatatlan jelzéssel: Arc de Triomphe, Párizs. Olaj, karton. 22,5x27,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2692797
10555
423
Olvashatatlan jelzéssel: Rőzsehordó a hóban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 33X46,5 cm 2693352
10556
423
Gaál Lajos: Színes táj. Olaj, karton, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben, üveg repedt. 39x60 cm
2694596
10557
423
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 34,5x44,5 cm
2552928
10558
423
2690607
10559
423
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. Lap bal szélén apró felületi sérülésekkel 12,5x16,5 cm 2690618
10560
423
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2690613
10561
423
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF