Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2690619
10562
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2690621
10563
423
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2690610
10564
423
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2553641
10565
423
900
Jelzés nélkül: Női portré. Tus, papír, jelzés nélkül, lap bal széle kissé foltos, 13,5x12,5 cm.
2630470
10566
423
Jelzés nélkül, 2 db rajz: Álló akt és szürkemarha. Ceruza, papír. 28x20 cm
2690984
10567
423
Jelzés nékül: Bajuszos férfi portré. Ceruza, papír, dátumozott . 1859. 24x35 cm 2691480
10568
423
Cca 1940 6 db női-divatrajz 20x30 cm ig 2689475
10569
423
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, fa keretben, 8x6cm
2688483
10570
423
Jelzés nélkül: New York-palota. Ceruza, papír. Paszpartuban, üvegezett keretben, 78x80 cm
2692994
10571
423
Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, vászon, 66x91,5 cm
2500740
10572
423
Jelzés nélkül: Hölgy a kertben. Akvarell, papír. 30x39cm
2504025
10573
423
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF