10623.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Jelzés nélkül: Tanyák. Olaj, karton. Kissé sérült. Hátoldalán "Szolnoki Művésztelep"felirattal. 18x24,5 cm. Fakeretben.