10609.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Tél. Olaj, papír, üvegezett fakeretben. 39x29 cm