10534.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 15,5×19,5 cm