10506.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második felében működött bolgár festő: Tavi táj, 1971. Akvarell, papír. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 57x36 cm