Antik Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2688238
11597
423
Antique
Jelzés nélkül: Kaposvár. Intarzia kép keretben, kopásnyomokkal, 11x15cm 2694193
11598
423
Antique
Szecessziós, dekoratív faragott fa keretes üveg tálca, réz fülekkel és lábakkal, puttós csipkével. Kisebb kopásnyomokkal, a fán néhány apró sérüléssel, 47x33 cm 2616472
11599
423
Antique
Wiskemannn fém kínáló tálca. Virág mintákkal. Jelzett 28x21 cm 2616506
11600
423
Antique
2654190
11601
423
Antique
Olvashatatlan jelzéssel (FP monogram?): Erdélyi üvegikon. Kézzel festett. 30x21 cm. Fakeretben.
2694124
11602
423
Antique
Díszes dobozka, préselt, aranyozott, fém, tetején üveg foglalattal, kopott, m: 9,5 cm 2692184
11603
423
3400
Antique
Ónból készült hangszer díszek. Szitár, dobok 6,5 cm, 6,5cm, 10,5 cm 2645167
11604
423
Antique
Vályi textiltervező: Ornamentika. Vegyes technika, papír, 20x20cm
2692660
11605
423
4600
Antique
3 ágú ezüstözött gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 22cm
2690312
11606
423
Antique
Jelzés nélkül, retró bronz falidísz, kopásnyomokkal, d: 24 cm 2692658
11608
423
Antique
Toronyugró díj, vésetlen, réz, fára applikálva, kopásnyomokkal, 22x16cm 2694321
11609
423
Antique
Jelzés nélkül: Ornamentika. Tűzzománc, fára applikálva, 15,5x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF