11583.
423. Gelaufene Fernauktion
Antik
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Harcosok, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 31x29 cm