1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
1956 Magyar Függetlenség. I. évf. 4. sz., 1956. nov. 1. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja a forradalom hÃreivel, apró sérülésekkel, 4 p.