Flohmarkt Zahl der Lose: 546
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575512
11971
423
Flea Market
Borkínáló, fém és fa, kopott, h:40cm
2575517
11972
423
Flea Market
Ón rokokó jelenetes falidísz, jelzett, kopott, d:19cm 2533009
11973
423
Flea Market
Capodimonte műanyag madárpár, jelzett, kopott, m: 18cm
2559363
11974
423
Flea Market
Argentor jelzett szecessziós tálca, kopott, 53x33cm 2548771
11975
423
Flea Market
IDEAL figurális sörnyitó, jelzett, bakelit, fém, mágnes, m:18cm 2548801
11976
423
Flea Market
Art Deco WMF jelzett tálmelegítő tartó, fém, d:15cm 2522885
11977
423
Flea Market
Komplett Piatnik angol tarokk kártya dobozban.
2522823
11978
423
Flea Market
Réz barométer-thermométer, kopott. m: 7 cm 2620031
11979
423
Flea Market
Ón cukortartó, kopott, jelzett, m: 16cm 2620035
11980
423
Flea Market
Bonbonier, üveg, fém tetővel, jelzés nélkül, kopott d: 12cm 2620535
11981
423
Flea Market
Hattyú formájú fűszertartó, 2db, üveg és ezüstözött fém, kopásnyomokkal, jelzett, m: 8,5cm 2674584
11982
423
Flea Market
3 db indiai réztárgy: Furulyázó Siva, 2 db füstölő égető (egy fedél nélkül). Jelzés nélkül, m: 6-15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF