1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
cca 1900 Szolnok-Doboka vármegye térképe, 1 : 300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, sérült, viseltes állapotban, 43x36 cm