11244. 423. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán fecsegő lányok, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert