11396. 423. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
11
0 HUF
Vegyes porcelán tétel, 7db, részben jelzett: Zsolnay, Hollóházi, Herend, stb. Kopásnyomokkal, m: 2,5-9cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras