18527.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Szerk.: Harsányi Zsolt et al: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. Bp., é.n., Tolnai. Aranyozott kiadói félbőr kötésben. Egy helyen sérült, laza kötéssel.