1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban